top of page

פנג שואי | טיהור הבית - המלצות

נורית נבו תנעמי

מתווסף לבית מימד אנרגטי שיתמוך בנו כמשפחה הרמונית

כשהזמנו את מאי אלינו לבית, זה היה אחרי ניסיון לא מוצלח עם בעל מקצוע דומה שהשאיר בנו טעם שלילי. מאי, בעדינות, אינטליגנציה גבוהה ויצירתיות, שינתה את החוויה שלנו מן הקצה אל הקצה. אנחנו עומדים לבנות את בתנו החדש ונרגשים ליישם את כל ההמלצות. אנחנו יודעים שמתווסף לבית מימד אנרגטי שיעזור לכל אחד מבני הבית ולכולנו יחד כמשפחה הרמונית וזורמת יותר. העבודה עם מאי היתה חוויה נעימה מאוד, הגיונית, ומעל הכל כייף!! אנו ממליצים על מאי בשמחה ובהרבה אהבה.

נורית נבו תנעמי - גן יבנה

רועי נץ

מאי היא יותר מיועצת. היא מדריכה ומאמנת לאיכות חיים

מאי בן פרין בהגדרתה היא יועצת פנג שואי. אולם עבורנו היא יותר מאשר יועצת. היא מדריכה ומאמנת לאיכות חיים. היא עושה זאת במקצועיות, בסבלנות אין-קץ וברגישות רבה. יישום ההמלצות שלך מביא לניהול העסק והבית בצורה האופטימלית ביותר. 

רועי נץ - כוכב מיכאל

שולמית לב ארי

מדהים אותי כל פעם מחדש איך הפנג שואי משנה חיים

מאי יקירה, תודה תודה תודה. על הנעימות, ההבנה, ההשתתפות, היעוץ המקצועי והרגיש. על שהתחברת לטעם הלא שגרתי שלי :) ולקחת את זה בחשבון ביעוץ שלך. על שהתרגשת יחד איתי ועזרת לי לעורר זרימה נפלאה בביתי, דבר שהיה חסר לי בדירתי הקודמת. כל תחום בחיים שביקשתי להדגיש ולהניע בעזרת היעוץ קיבל בוסט בחיים שלי במהירות מרשימה. זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך הפנג שואי משנה חיים, וכמה חשוב האדם שמייעץ לך. כמו שאני אוהבת. 

תודה לך יקירתי.  

שולמית לב ארי - פרדס חנה

טובה אורבוך

מעטים האנשים שאני סומכת עליהם מקצועית ואתית כמו שאני סומכת עלייך

לראשונה השתמשתי בשירותיה המקצועיים של מאי לפני חמש שנים וחזרתי אליה שוב לפני כחודש. בשני המקרים ידעתי שאני מבקשת להשיב איזון והרמוניה לחיי. יש מעט אנשים שאני סומכת עליהם מבחינה מקצועית ואתית כמו שאני סומכת על מאי: קשובה, נבונה, מסורה, מחברת רוח וחומר בפתרונות מעשיים ומקפידה על כל פרט. תמיד סקרנית ומתחדשת, מקצוענית ללא פשרות ונוסכת בי בטחון שאני בידיים טובות. בשתי הפעמיים סידור וטיהור המרחב סייעו לי לממש הרבה מהאיכויות שביקשתי לעצמי ולחיי.

טובה אברבוך - חולון

אוסי וינטר

יעצת לי נכונה בכל המקומות

מאי מאי, חברה יקרה ויועצת מופלאה. מאז ביתי באילת את מלווה אותי. יעצת לי נכונה בכל המקומות, כולל ביתי בצוקים ובמסעדת אורסולה שהקמתי.

אוסי וינטר - צוקים

חניתה הרשקוביץ

כל מי שמגיע אלינו מרגיש מייד ברוגע ובשלווה

מאי יקירה, אני מאוד מרוצה ושמחה שהכרתי אותך. את מקסימה ונענית לכל שאלה. כל מי שמגיע ל"מדבריא" חוות הבריאות שעוצבה בהמלצותייך, מרגיש מייד ברוגע ובשלווה. המתמצאים בנושא כבר שואלים אם המקום עוצב לפי הפנג שואי.

חניתה הרשקוביץ - ספא מדבריא

צביה אהרוני

הכל מסתנכרן וזורם בהרמוניה

שתיים עשרה שנים חלפו מאז בנינו את ביתנו והחלטנו שהגיע הזמן לעצב ולהלביש מחדש את כל החלל הפנימי שלו. רצינו למצוא את מלוא הפוטנציאל הקיים בו לספק לנו מרחב תומך, מזין ומחבר. פנינו אלייך לאחר שקראנו עלייך המלצות מצויינות, וזכינו במתנה ענקית! כבר מהרגע הראשון שפגשנו בך, כשהגעת כדי להכיר את הבית לעומק ולהתוודע ליושביו, הרגשנו שאנחנו בידיים הכי מקצועיות שיש. הפנייהה אלייך, מבחינתי, הייתה המסגרת, היסודות, העוגן והכנפיים של כל מה שנוצר בבית. איך אפשר לתאר עד כמה הפנג שואי חכם ועובד ומדוייק כל כך. כשרואים גם את התוצאה המאירה, ואיך האנרגיה של הבית משפיעה על יושביו, אנחנו מרגישים עוד יותר מחוברים וקרובים מקודם. הכל מסתנכרן וזורם בהרמוניה. אני יודעת שאת מבינה בדיוק על מה אני מדברת...אנחנו מלאים בתחושה עמוקה של הכרת תודה על עבודתך המצויינת, שתוצאותיה הן מעל ומעבר לכל מה שציפינו לו!

צביה אהרוני - עין ורד

מזל בוסקילה

את שליחה ומתנה שכל בית ומשפחה צריכים

מזה כשנה הייתי זקוקה לשינוי. הרגיש לי שביתי שלי כבר לא ממש שלי ואיני מרגישה בו נוח. לא הבנתי מה קורה...ואיך מחזירים את האנרגיה לבית. אחרי חיפושים והמלצות חמות, נפגשנו. בלי מילים הראית לי כמה חשובה השמש, והחזרת אותה לזרוח בבית כבר בפגישה הראשונה. פתאום הבנתי שזו אני שסובבתי את גבי ליקום ולא אפשרתי לאור להיכנס לבית ולחיים. תודה ענקית על שהחזרת לכולנו את השמחה והשלווה. את שליחה ומתנה שכל בית ומשפחה צריכים. כולנו מרגישים בעורקינו את השינוי המבורך. תודה, תודה, תודה!!!

מזל בוסקילה - אשקלון

לודמילה פרידריך

הייעוץ שקיבלתי ממך מעניק לי שקט נפשי

מאי יקרה, אני מאוד שמחה להכיר אותך. את אדם מקצועי ואכפת לך מהעבודה שאת עושה. זה לא מובן מאליו. לקנות בית זו השקעה גדולה מאוד. היעוץ שקיבלתי ממך מעניק לי שקט נפשי. 

לודמילה פרידריך - אשדוד

ספה.png

עזרת לי לבנות יסודות לבית חיצוני ופנימי מחודש

מאי יקרה, לאחר שחשבתי שאני כבר יודעת הכל על עולם הטיפול, והייתי בעצמי שנים רבות בטיפול קונבנציונלי של פסיכותרפיה, גילית לי עולם חדש ומפתיע של אפשרות לטיפול דרך הבית.
אני מרגישה שעברתי איתך תהליך עוצמתי ביותר. עזרת לי לבנות יסודות לבית חיצוני ופנימי מחודש. אני מאחלת לעצמי שאמשיך לבנות את הבניין הנכון על היסודות האלה. אני כל כך שמחה שפגשתי אותך. מאחלת לך שכמו שאת משמחת אנשים ועוזרת להם לחיות טוב יותר, כך גם החיים שלך יהיו טובים, עם הרבה בריאות שמחה סיפוק והצלחה בהכל. 

c2256440-662b-4201-83ff-d0de34efdaa8_edi

ממליצה בחום לכל מי שמרגיש קצת תקוע בחייו להתקשר אלייך

אין מילים בפי להודות לך על הברכה שאני רואה בבית בעקבות הביקור שלך אצלנו והשינויים שיישמתי בעקבותיו. זה עבד ועובד כמו קסם החל מהיום הראשון שבו היית ואשר התחלנו תכלס להזיז דברים ולשנות. לא אגזים אם אומר שחיינו השתנו מן הקצה אל הקצה ולטובה בעקבות המלצותייך ויישומן. אני כל כך שמחה שעשיתי את הצעד הזה ושקבעתי איתך, ועוד יותר גאה על אופן היישום שלי את הדברים. אני ממליצה בחום לכל מי שמרגיש תקוע קצת בחייו להתקשר אלייך ולעבור איתך ועם עצמו/ה את התהליך המקסים הזה. 

שירי בן דב - ירושלים

98410096-fa61-44a6-94ef-dbf290d94664_edi

נטעת בי ביטחון אמון ואופטימיות - בדרך ובתוצאה הנפלאה

מאי יקרה, פניתי אלייך בשני הבתים בהם גרתי כדי לסייע לי בעיצוב אנרגטי. הגעת קשובה עם המון אנרגיות חיוביות ליצור בית עם זרימת אנרגיה טובה. סייעת לי לבחור את הצבעים והמיקומים הנכונים, ואכן הבית משרה תחושת הרמוניה ושלוה. הקרנת את האנרגיה החיובית שלך על כל התהליך ונטעת בי ביטחון אמון ואופטימיות - בדרך ובתוצאה הנפלאה. תודה רבה את אלופה!  

ספיר בן ארי - מושב מצליח

אני מתחייבת לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה 

bottom of page